Konkurs "Polacy w dawnej pracy" zakończony
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 21 grudnia 2021 13:43

Konkurs "Polacy w dawnej pracy" zakończony

Portal Aplikuj.pl wspierający rynek pracy w całej Polsce zorganizował akcję skierowaną do seniorów w postaci konkursu fotograficznego "Polacy w dawnej pracy". Konkurs dobiegł końca i ogłoszono jego wyniki.


Obecna sytuacja związana z pandemią, choć utrudnia organizowanie i realizowanie projektów tego rodzaju, zmotywowała redakcję portalu Aplikuj.pl do stworzenia kolejnej akcji online, która przyczyni się do zaangażowania, integrowania grupy szczególnie zasłużonej dla polskiego rynku pracy, jaką są Seniorzy. Mamy przyjemność poinformować, że wydarzenie spotkało się z zainteresowaniem nie tylko osób w wieku 50+, ale także ich rodzin, młodzieży, a także lokalnych mediów i podmiotów zajmujących się działaniami na rzecz seniorów. Do konkursu napłynęło mnóstwo fotografii, stronę wydarzenia odwiedzono ponad 4 tys. razy, a publikacje na temat akcji pojawiły się na ponad 150 witrynach regionalnych, informacyjnych i kulturalnych. Efekty zrealizowanej akcji można podziwiać w pokonkursowej galerii, do której trafiły naprawdę niezwykłe, historyczne zdjęcia uczestników. Zapraszamy do oglądania pokonkursowej galerii tutaj https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy-galeria

I miejsce - Pani Dorota z Sulejówka

Bank Handlowy w Warszawie S.A. Rok 1989. Wtedy siedziba znajdowała się w Warszawie przy ul. Chałubińskiego 8. Pracowałam na piętrze 14. Widok z okna na kościół św. Barbary przy ul. Nowogrodzkiej. Rozliczałam transakcje polsko-jugosłowiańskie.

II miejsce Pani Maria z Suwałk

Praca w księgowości, lata 50-te.


III miejsce - Pan Zbigniew z Warszawy

W 1985 rozpocząłem zawodową służbę wojskową w 36 Specjalnym Pułku Lotnictwa Transportowego na warszawskim Okęciu. Na zdjęciu jestem w stopniu podporucznika w czasie obsługi technicznej samolotu Jak-40. Był to rok 1985. Wówczas pełniłem obowiązki dowódcy klucza samolotów Jak-40.


Laureatami wyróżnienień zostali: Pani Alicja z Ciechanowa, Pani Teresa z Serocka, Pan Tomasz z Brwilna i Pani Wanda z Płocka.

/źródło - /