Zimowa odnowa włosów
Wpisany przez s.z.   
niedziela, 07 stycznia 2024 16:42

Zimowa odnowa włosów

Kuracja w ampułkach z wyciągiem z bursztynu od Jantar®

Czy w okresie zimowym Twoje włosy są przesuszone, nadmiernie wypadają, a końcówki się łamią? Jeśliodpowiedź brzmi trzy razy „tak”, to czas poświęcić im nieco więcej uwagi. Najlepszym sposobem na ich skuteczną odnowę i regenerację jest używanie tych preparatów, które posiadają skuteczne i skoncentrowane formuły, na bazie cennych składników aktywnych. Już teraz odmień swoją rutynę pielęgnacyjną z kuracją w ampułkach od Jantar® i podaruj swoim włosom moc naturalnego skarbu ziemi – bursztynu.

Jantar® Kuracja do włosów w ampułkach z wyciągiem z bursztynu

Preparat został oparty na sprawdzonej i skutecznej recepturze, gwarantującej spektakularne efekty, dzięki bogactwu składników aktywnych. Opracowano go z myślą o włosach zniszczonych i osłabionych, aby przywrócić im zdrowy wygląd i siłę. Zawarty w składzie wyciąg z bursztynu pielęgnuje, odżywia i wzmacnia strukturę włosów, poprawiając ich kondycję. Proteiny jedwabiu nadają włosom elastyczność, miękkość i połysk. Glukoza oraz witaminy A, E i F nawilżają, intensywnie odżywiają oraz wzmacniają. Kompleks AHA delikatnie zmiękcza naskórek, ułatwiając wnikanie substancjom, aktywnym. Natomiast Trichogen® stymuluje wzrost i przedłuża cykl życia włosa. W efekcie cebulki zostają wzmocnione, a włosy stają się odżywione, zregenerowane, grubsze, pełne witalności i naturalnego połysku. Skuteczność kuracji została potwierdzona badaniami*: 96% osób potwierdziło że nawilża i odżywia skórę głowy oraz włosy, 92% - zmniejsza ich wypadanie, a 96 % osób stwierdziło że odzyskują one zdrowy wygląd.

W opakowaniu znajdziemy 5 ampułek po 5 ml płynu do kuracji. Zawartość ampułki wystarczy nanieść na skórę głowy, wykonać 2 minutowy masaż i pozostawić bez spłukiwania. Stosować po każdym umyciu głowy jako kurację, aż do momentu uzyskania widocznej poprawy stanu włosów. Dla podtrzymania efektów należy stosować raz w tygodniu.

*Testy in vivo na grupie 25 osób.

Jantar® Kuracja w ampułkach z wyciągiem z bursztynu do włosów bardzo zniszczonych i osłabionych: 19.90 zł/ 5x5 ml

/źródło - /