Nowoczesny komfort w nowo otwartym hotelu Ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm
Wpisany przez s.z.   
wtorek, 09 stycznia 2024 17:37

Nowoczesny komfort w nowo otwartym hotelu Ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm 

Ibis Styles debiutuje w Czechach w malowniczym regionie Morawskiej Wołoszczyzny

Rožnov pod Radhoštěm, 9 stycznia , 2024 – Pierwszy hotel marki ibis Styles w Czechach otworzył drzwi dla podróżujących w celach biznesowych, jak i turystycznych. Położony w sercu malowniczego regionu Morawskiego Wołoszczyzny ibis Styles Rožnov Pod Radhoštěm łączy w sobie tradycyjne motywy regionu z nowoczesnym komfortem, oferując urokliwe doświadczenie w górskim miasteczku.

Rožnov pod Radhoštěm, położony w obrębie obszaru chronionego krajobrazu Beskidów, oczarowuje odwiedzających zapierającymi dech w piersiach widokami. To górzyste miasteczko, przesiąknięte naturalnym pięknem i dziedzictwem kulturowym oraz tradycji słowiańsko-wołoskiej, którą widać w zwyczajach regionu, dialektach, muzyce, stylach ubioru i kuchni.

Położony na skraju parku leśnego w spokojnej okolicy, ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm oferuje spokojny wypoczynek w odległości spaceru od centrum miasta i jego głównych atrakcji. Hotel stanowi bramę do Beskidów, co czyni go idealnym miejscem zarówno dla turystów, jak i przedsiębiorstw poszukujących malowniczego miejsca na konferencje, spotkania i inne rodzaje wydarzeń.

– Cieszymy się, że możemy zaproponować wszystkim odwiedzającym Czechy i nasz region ten wyjątkowy obiekt. Nasz zespół dołożył wszelkich starań, aby otwarty hotel stał się oazą łączącą lokalne tradycje z nowoczesnym komfortem i wypoczynkiem. Z niecierpliwością wyczekujemy niezapomnianych przeżyć i wydarzeń zakorzenionych w naturalnym pięknie i dziedzictwie kulturowym Morawskiej Wołoszczyzny – mówi Pavel Maler, ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm General Manager.

Mieszczący się w imponującym, w pełni odnowionym budynku modernistycznym hotel ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm dysponuje 88 komfortowymi pokojami, restauracją z tarasem zewnętrznym oraz pełnym życia lobby barem. Obiekt oferuje szereg udogodnień zapewniających niezapomniany i pełen wrażeń pobyt. Wśród nich znalazły się kryty i odkryty basen, plac zabaw dla dzieci, centrum wellness (sauna, masaże, hydroterapia i elektroterapia) oraz obiekty sportowe (pole do mini golfa, korty tenisowe, tor kręglarski i tenis stołowy). Hotel posiada także 6 sal konferencyjnych, które mogą nawet 350 uczestników.

Motywem przewodnim w ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm jest inspiracja ludowymi wzorami znanymi z tradycyjnych tkanin w błękicie oraz hołd dla lokalnych sztuk i rzemiosł, prezentowanych na przykład w pobliskim Muzeum Wsi Beskidzkiej. Połączenie lokalnej tradycji z architekturą modernistyczną tworzy atmosferę doskonale równoważącą górski klimat z oczekiwanymi standardami współczesnego kurortu.

- W ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm rodziny, przyjaciele i pary mogą liczyć na znalezienie swojego idealnego górskiej oazy. Jednocześnie w naszej ofercie mamy wszystko, czego szukają firmy i organizacje planujące konferencje, spotkania i wydarzenia integracyjne w malowniczym otoczeniu. Nasz hotel stanowi dowód na zaangażowanie ibis Styles w zapewnianie niezapomnianego doświadczenia odzwierciedlającego ducha i urok otaczającego go miejsca – dodaje Pavel Maler, ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm General Manager.

/źródło - /